Blog o odżywianiu w chorobie Hashimoto – Paleo, Protokół Autoimmunologiczny
środa Luty 21st 2018

Archiwa

Facebook

Statystyki

 • Wszystkich wizyt: 564018
 • Dzisiaj wizyt: 90
 • Wszystkich komentarzy: 364

Poskromić-Hashimoto-logo1.jpg

Targ-smaku1.jpg

Alergis.jpg

Wspieram-to1.jpg

genis.png

Moje przepisy znajdziecie tu

zn2.jpg

Warsztaty kulinarne

Już 26.11.2016 (sobota) o godzinie 11.00 odbędą się warsztaty kulinarne z Protokołu Autoimmunologicznego – diety wskazanej w chorobie Hashimoto.

A na nich opowiem Wam z czym to się je i jakie produkty są zakazane? Przy jakich schorzeniach jest jeszcze pomocna? Jak długo powinno się stosować Protokół Autoimmunologiczny. Dowiecie się co jeść na śniadanie, obiad i kolację. A także od czego zacząć poskramianie Hashimoto, jakie badania wykonać i o możliwych przyczynach, których wyeliminowanie doprowadzi do remisji choroby.

Przyrządzimy podstawę, czyli chleb, smarowidło do niego, zupę i drugie danie, a także deser:) A wszystko z naturalnych i nieprzetworzonych składników, bez glutenu, nabiału, cukru i innych alergenów, konserwantów, barwników i chemii. W kameralnej i przyjaznej 10-osobowej grupie.

Będziemy dużo rozmawiać o zdrowiu i odżywianiu. Wymieniać się doświadczeniami i wskazówkami na temat zakupów, gotowania, sposobów na poprawę samopoczucia. Odczarujemy warzywa krzyżowe i porozmawiamy na temat śladowych ilości;) A na koniec oczywiście degustacja:)

Twoja inwestycja to 120 zł i 3 godziny.

Widzimy się w sobotę 26.11.2016 o 11.00 w Busy Bee, na pięknej Saskiej Kępie, 
ul. Libijska 10 c, w Warszawie

Więcej informacji i zapisy: nietruje@op.pl

Zapraszam serdecznie:)

 

A tak się bawiliśmy na ostatnich:)

 

aip-3-fb

aip-1-fb

aip-4-fb

aip-2-fb

Komentarze czytelników

4 komentarzy do “Warsztaty kulinarne”

 1. ~Monika pisze:

  Ojacie! Super pomysł z warsztatami kulinarnymi :-) Dopiero znalazłam Twój blog więc nie miałam szansy dołączyć, kiedy kolejne? :-))))

 2. ~Anna pisze:

  Czekam na kolejne warsztaty tez bym chciała skorzystać. Przez Hashimoto przechodzę ciężką depresję, szkoda, że nie ma jakichś ośrodków wsparcia dla kobiet chorych.

  • NieTruje pisze:

   Następne warsztaty planuję na marzec. Depresja to wynik niedoboru hormonu, nietolerancji pokarmowych, zaburzonego wchłaniania w jelitach itd. Czy ma Pani wyrównane hormony? jest na diecie bezglutenowe, beznabiałowej i bezcukrowej?

Komentuj